Helin Anaokulu

  • Sosyal Medyada Biz

Veli Görüşleri

Toprağın dil gelişimi sizin sayenizde hızlıca ilerledi.Oğlumun ikinci evi olduğunuz için teşekkür ederim.
Çocuklarla yaptığınız etkinliklere bayılıyorum.Bende istiyorum
Ben yokken oğlumla öyle vakit geçiriyorsunuz ki beni hiç aratmıyorsunuz.Siz Toprakla olduğunuz için gözüm hiç arkada kalmıyor.
Toprakla Sinem Öğretmenin yolda karşılaştığı anı hiç unutmayacağım.İkisi de birbirine öyle bir koşup sarıldılar ki Toprak öğretmenim diye öyle sarıldı ki o zaman iyi ki sizi tercih etmişim dedim.Ne kadar doğru bir tercih olduğunuzu o zaman daha iyi anladım.
Toprak öğretmenine sarılıp uyuyor.Bence benim kalbimde bu sizi en özel yapan şey…İyi ki varsınız.
Toprakla ilgili her şeyi sizinle açıkça konuşabiliyorum.Her zaman yapıcı olmaya ,yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.Bunu yaparken ki samimiyet dürüstlük içtenlik için teşekkür ederim
Toprak Kaan ‘ın Annesi
Duygu SERT

    

Yüreği sevgi ve merhamet dolu , evimizin huzurunu ve sıcaklığını aratmayan okulunuz sayesinde içimiz rahat,gözümüz arkada kalmadan Zeynep Duru ‘muzu size emanet ediyoruz.Her akşam okuldan eve gelince ne kadar mutlu,ne kadar güzel birgün geçirdiğini anlıyoruz.Her zaman eğitici,öğretici,şeffaf herkese karşı ve kendi içinde dürüst tüm öğrencilerine eşit ve özel davranan desteğini esirgemeyen hep daha iyiyi arayan okulumuz Helin Anaokulu kurucusu ve Müdürü Helin Kilerci ve emeği geçen herkese teşekkür eder saygılarımızı sunarız iyi ki varsınız..
Zeynep Duru ‘nun Ailesi
Ayşe-Ali YAZAN

    
Helin Anaokulu temiz ve düzenli bir okul ,öğremenleri güler yüzlü,yemekleri ev yemekleri olduğu için içimiz rahat,çocuğumu gönül rahatlığıyla bırakıyorum.
Teşekkürler Helin Anaokulu
Batuhan ve Emirhan ‘ın Annesi
Elmas AKÇA

    
Helin Anaokulu
10 Aylıkken tanıştığımız ve kopamadığımız kötü hava koşulları, hastalıklara rağmen hep gittiğimiz ve güvendiğimiz bir kurumdur. Artık 4 yaşındayız ve sabahları erken uyanıp akşamları yine aynı coşkuyla gün içerisinde yaşanan sevinçleri ,çocuk alınganlıkları ve çocukça sorunlarına çözüm bularak uyuyakalıyoruz.
Helin Anaokulu, çocuklara özgüven, cesaret, sorun çözme yeteneği, sorumluluk duygusunu aşılayan bir kurum olduğunuz için size güveniyor ve bizim için vazgeçilmez kılmakta. Anne ve baba için önemli olan
Güvenlik-ilgi-eğitimin bir arada olduğu bir kurumdur.
Erda’nın Annesi
Erisa Muça TOKTAY

    
Güven…
Tek kelime ile anlat deseler güven derim ve daha sonra eğitim
Güven içinde ,eğlenceli,oyunla eğitim Helin Anaokulu ilk çocuğumda da bu güveni vermişti şimdi de ikinci çocuğumda…
Sahibesi aileden bizim için
Helin Anaokulu seni çok seviyoruz…
Defne ve Yılmaz Ali ‘nin Annesi
Neşe GÜRSES

    
Oğlumuz Ata’yı bir anaokuluna vermek için çok titiz davrandık. Helin Anaokulu’na vererek verdiğimiz kararın ne kadar doğru olduğunu gördük.Vermiş olduğunuz eğitim ve çocukların gelişimi için yapılan öğretici ve eğitici aktiviteler sayesinde Ata ‘nın ne kadar mutlu olduğunu gösteriyor bize,öğretmenlerin öğrencilerle iletişimi çok güzel ve işlerini severek yaptıkları çok belli oluyor.
Oğlumuz Ata’ya verdiğiniz eğitim ve gösterdiğiniz itina için Teşekkür ederiz…
Ata’nın Ailesi
Zülfiye-Selami TÜRKER

    
Anne ve Babanın en değerli varlıkları çocuklarıdır.Bilindiği üzere ilk eğitim ailede başlar.İşte bu sebeple aile sıcaklığın bir an eksilmediği güler yüzlü öğretmenlerinden aldığı eğitimle pozitif,kendinden emin bireylerin yetişmesini sağlaması neden Helin anaokulu sorusuna en güzel cevap 
Ne kadar şanslıyız ki kızımı en az ailesi kadar koruyup kollayan ilgisini ve sevgisini eksik etmeyen ikinci bir aileye sahip.Bu ülkenin bir ferdi olmamızı sağlayan kızıma öğretmenlik yapan aynı zamanda kızımı yetiştirmem konusunda pusula görevi üstlenen ve yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen tüm öğretmenlerimize (ilk öğretmeni Dilek Öğretmen ve Sinem öğretmen) ve tabi ki Helin Kilerci’ye minnettarım. İyi ki varsınız…
Ada’nın Ailesi
Cennet-Evren ŞAŞMAZ

    
Canımızdan çok sevdiğimiz evladımızı güvenle, gönül rahatlığıyla bıraktığımız aile sıcaklığının, sevgi ve ilginin eksik olmadığı siz ve değerli öğretmenlerimizin vermiş olduğu bilgi ve eğitimin çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için gösterdiğiniz sabır ve çaba için sizlere sonsuz teşekkürler….
Kerem ‘in Annesi
Çiğdem ÇAĞLAYAN

        

Veli Görüşleri Sayfamız Hazırlanmaktadır.

Değerli Velilerimiz, Aşağıdaki İletişim Formu Aracılığıyla Kurumumuz İle İlgili Görüşlerinizi İletebilirsiniz. Görüşleriniz Bu Sayfada Yayına Alınacaktır.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz